Головна  >  Послуги > Комп’ютерна діагностика

Комп'ютерна діагностика

Комп’ютерна діагностика автомобіля, поза сумнівом, одна велика перевага — так можна дізнатися технічний стан транспортних засобів без демонтажу. Відсутність порушень основного функціонування з’єднань елементів, з використанням спеціальних технічних засобів і методів виміру для діагностики автомобіля. За допомогою комп’ютерної діагностики ми можемо оцінити технічний стан окремих систем і агрегатів моторних транспортних засобів на основі порівняння стану значень параметрів вказаних виробником. За допомогою спеціального інтерфейсу стає можливим діагностувати усі системи в автомобілі.

Деякі діагностичні прилади дозволяють управляти автоматичною коробкою передач, подушками безпеки або навіть системи кондиціонування повітря.

СТО «GMK Master» рекомендує робити комп’ютерну діагностику перед купівлею автомобіля.  Часто виявляється, що дефекти приховані торговцями швидко виходять на світло після комп’ютерної автодіагностики. Купівля автомобіля не з салону, особливо у людей, які не дуже добре знайомі, це величезний ризик придбання зношеного автомобіля, на якого будуть вкладатися великі гроші на ремонт.

Хочете знати, як це працює? Внутрішні комп’ютери сучасних автомобілів, які контролюють двигун і різні компоненти мають вбудовані діагностичні системи. Ці системи запрограмовані виробником і відповідають за певний робочий діапазон, який підходить для різних датчиків і компонентів. Якщо Ви, робите комп’ютерну діагностику, і параметри компонента перевищує допустимі межі автомобіля, то комп’ютер покаже відповідний код помилки.

За допомогою цього коду можна визначити, де на цьому етапі у Вашого автомобіля існують несправності.

Автосервіс «GMK Master» здійснює обслуговування солідно, професійно і за доступною ціною.