Головна  >  Послуги > Ремонт двигуна

Ремонт двигуна

Кожен власник автомобіля рано чи пізно стикається з вибором СТО для діагностики і ремонту двигуна. Як не дивно, але багато хто навіть не підозрює, що, щось не так.  І лише фахівці можуть з упевненістю поставити діагноз Вашому автомобілю.

 Любити свою машину — це не означає їхати на СТО при поломці, бажано все передбачати заздалегідь. І тоді Ви завжди насолоджуватиметеся водінням за кермом  Вашого автомобіля.

Компанія GMK Master пропонує наступні види ремонту двигуна :

 — Ремонт голівок (головки) блоку циліндра двигуна (ремонт голівок (головки) блоку зі зняттям і встановленням на автомобіль);

— Ремонт блоку циліндрів двигуна;

— Ремонт двигунів з частковим розбиранням і складанням.

Якщо Вашому автомобілю буде потрібний капітальний ремонт двигуна, то його демонтують і подальше розбирання проведуть в спеціалізованому сервісі. Ремонт двигуна — це дуже трудомісткий процес, при виконанні якого варто знати не лише етапи, але і мати певні навики.

Фахівці нашої компанії кваліфіковані і досвідчені працівники вже упродовж багатьох років.

СТО GMK Master завжди йде на зустріч своїм постійним клієнтам і пропонує лояльні умови для Вашого автомобіля. Наш прайс допоможе Вам зорієнтуватися за цінами і зробити вибір на користь нашої компанії.

Найголовніше, Ви повинні розуміти, що своєчасний ремонт Вашого двигуна значно впливає на термін експлуатації автомобіля. Якщо Ви затягнете терміни з ремонтом двигуна, то капітальний ремонт може вже не допомогти, а купівля нового обійдеться Вам значно дорожче і ще із заміною документів.