Головна  >  Послуги > Ремонт МКПП

Ремонт МКПП

Станція технічного обслуговування “GMK Master” проводить діагностику і ремонт усіх частин коробки передач автомобіля.

Відколи на ринку з’явилися автомобілі з автоматичною коробкою передач, виникають постійні суперечки, яка коробка передач краще? Обидві версії мають своїх гарячих прибічників і супротивників.

Автоматичні коробки передач мають велику перевагу для початкуючих водіїв, тому що вони дозволяють вам зосередиться на дорозі. Нам не треба турбуватися про додаткові перемикання передач і натиснення зчеплення. Проведені дослідження серед автомобілістів констатують, що автоматична коробка передач підвищує почуття безпеки.

Перевагою автоматичної коробки передач є її простота використання. Практично, це не вимагає яких-небудь дій з боку водія. Добре працює в русі по місту, де вам доведеться постійно рухатися і зупинятися. Для жінок і чоловіків, які цінують комфорт і легкість в експлуатації автоматична коробка представляє ідеальний варіант.

Відразу робимо акцент на те, що ремонт автоматичної коробки передач вам обійдеться дорожче, ніж механічної.

Коробка передач є найбільш поширеним рішенням, яке використовується у більшості автомобілів. Основною різницею між механічною і автоматичною коробками передач є то, що в механічній водій здійснює перемикання передач вручну.

GMK Master  пропонує ремонт механічних і автоматичних коробок передач.

Ми завжди йдемо на зустріч Нашим клієнтам та із задоволенням проконсультуємо Вас при необхідності купівлі нової коробки передач.