Головна  >  Гарантії

Гарантії СТО "GMK Master"

GMK Master  на ринку автосервісу вже більше 10 років.

На сьогоднішній день ми надаємо гарантію від виробника на встановлену деталь, а також на виконані монтажні або заплановані роботи по заміні, будь-то ремінь GRM чи амортизатор.

1.    Гарантія від виробника. Що це таке?

Кожна деталь має свій термін експлуатації. Наприклад: заміна ременя GRM для всіх видів автомобілів буде різним, в залежності від пробігу. Для Chevrolet Lacetti заміна відбувається кожні 60 тис. км, а на Skoda Octavia – 80 тис. км.

STO “GMK Master” дає гарантію на встановлення та пробіг, не 10 тис. км як виробник, а відповідно для Chevrolet Lacetti – 60 тис. Км, а для Skoda Octavia – 80 тис. км.

2. Гарантований ремонт двигуна на пробіг не менше 100 тисяч. км.

Умови нашої гарантії прості, всі автомобільні деталі, які ви придбали у нас, мають гарантію. За деталі, які ви принесли, ми відповідаємо лише за встановлення. За деталі та їх елементи, які були в експлуатації станція технічного обслуговування не несе відповідальності.

Права клієнта як споживача дуже важливі для нас. Ми робимо все можливе, щоб ви були задоволені не тільки нашою роботою, але і рекомендували станцію технічного обслуговування GMK Master своїм рідним та друзям.