Заміна радіатора автомобіля

Радіатор запобігає перегріванню двигуна. Під час роботи двигун виробляє тепло. Охолоджувальна рідина, що проходить через систему, поглинає і відводить додаткове тепло від двигуна. Потім охолоджувальна рідина проходить через радіатор, де вона охолоджується, і потім повертається назад в двигун для повторного поглинання тепла. Читать полностью

Як підготувати автомобіль до зими?

Температура, що різко падає, і погана погода означають, що кількість аварій може збільшитися. Тому, перш, ніж настане зимова нестерпна погода, ось головні рекомендації фахівців СТО “GMK Master”:

1. Пройдіть технічне обслуговування до зими, щоб бути упевненим у своєму автомобілі Читать полностью

zamena_masla_sto

Як часто потрібно замінювати мастило в двигуні автомобіля?

Моторне мастило забезпечує рівномірну роботу частин вашого автомобіля, що рухаються, буквально змащуючи їх і запобігаючи тертю. Залежно від частоти експлуатації, олія забруднюється. Стандартна заміна мастила складається з відкручування зливного гвинта масляного піддону вашого автомобіля, зливання старого мастила, заміни масляного фільтру і Читать полностью

preimuchestva_STO

Що є вашою головною перевагою при виборі СТО?

Для більшості клієнтів, яким ми поставили запитання відносно, вибору СТО в Києві, відповіли, що найважливіше це рекомендації і якість.

Коли ми починали свій бізнес в автосервісі, для нас дуже важливим аспектом була і є чесність по відношенню до себе і наших клієнтів. Чесність у бізнесі – це твоя репутація, яку важко заробити і легко втратити.

Читать полностью