Головна  >  Автосервіс > Заміна ременя ГРМ

Заміна ременя ГРМ

Заміна ременя ГРМ
від 250 грн

Ремінь ГРМ є витратним матеріалом, який необхідно замінювати залежно від кількості пройдених років або кілометрів. Ігнорування цього може привести до дуже дорогого або невигідного ремонту двигуна. Варто відмітити, ремінь ГРМ замінюється з інтервалом 90-150 тис. км або кожні 5 років. Проте, ці значення можуть варіюватися залежно від конкретного двигуна.

Разом з ременем ГРМ краще всього замінити усі супутні компоненти, такі як водяний насос, натягувач, ролики.

1. Ремінь ГРМ передає обертальний рух шківа на розподільний вал, а потім обертальний рух розподільного валу управляє роботою клапанів. Якщо інші витратні матеріали ГРМ вже сильно зношені, вони можуть вийти з ладу навіть через декілька днів після заміни ГРМ.

2. Завдання направляючих роликів підтримувати ремінь. Коли двигун працює, вони обертаються з високою швидкістю, що сильно впливає на їх знос. У разі заклинювання підшипників усередині, зубчастий ремінь обривається.

3. Натягувач відповідає за усунення провисання ременя ГРМ. Він працює увесь час. Коли натягувач заклинює, недостатньо натягнутий ремінь починає стрибати на зубах, і в слідстві змінюється систематизація фаз розподілу, що призводить, до зупинки, а у гіршому разі до поломки двигуна.

4. Насос охолоджувальної рідини посилює циркуляцію рідини в системі охолодження. При заміні ГРМ варто замінити старий водяний насос. Несправний насос може викликати перегрівання двигуна, навіть якщо він не протікає, оскільки лопості насоса можуть піддаватися тимчасовій корозії.

Інтервал заміни має бути скорочений приблизно на 20-30%, якщо автомобіль експлуатується в місті або використовується агресивна манера їзди.

 

Заміна системи газорозподілу повинна виконуватися досвідченим механіком, знайомим з системою газорозподілу, використовуваною у вашому двигуні. Тут немає місця для проб і помилок, тому що відмови двигуна із-за неправильно встановленого газорозподілу призводять до дуже дорогого ремонту. Якщо ви хочете бути впевнені в добре виконаній роботі, домовтеся про заміну на СТО «GMK Master» (097-70-66-831).