Головна  >  Автосервіс > Заміна ланцюга ГРМ

Заміна ланцюга ГРМ

Заміна ланцюга ГРМ

від 700 грн

Ланцюг ГРМ є частиною системи ГРМ, яка контролює потік палива та газів через камеру згоряння за допомогою клапанів. Будь-які дефекти, пов’язані з ланцюгом ГРМ, повинні бути усунені якнайшвидше через високу вартість ремонту у разі пошкодження ГРМ.

Збій системи розподілу газу все частіше зустрічається в сучасних двигунах.

Деякий час тому, ланцюг ГРМ міг витримати пробіг у кілька сотень тисяч кілометрів, а сьогодні ланцюг розтягнутий навіть на 50 тис. км! Через що, це відбувається? Перш за все, від складності системи розподілу газу. Раніше в стандартній комплектації було дві шестерні, зараз їх декілька, а також натягувачі та направляючі, а часто і декілька ланцюгів.

На жаль, заміна ланцюга ГРМ недешева. Вартість придбання самого ланцюга не висока, але для правильного виконання цієї операції необхідно також замінити всі шестерні, і таким чином ціна значно зростає. Тим не менш, варто слухати роботу двигуна, оскільки мінімальна невідповідність порівняно з правильною роботою системи дозволить нам замінити ланцюг та інші елементи до того, як відбудеться збій, вартість якого в кілька разів перевищить витрати на заміну ланцюга ГРМ.

Як розпізнати збій ланцюга ГРМ? Основний симптом — шум у вигляді ударів. Крім того, несправність негативно впливає на двигун, обмежує потужність, а в нових автомобілях може з’являтися індикатор «чек». Причиною проблеми зазвичай є ланцюг низької якості, а також величезні навантаження, яким він піддається. Якщо проблема виявлена досить рано, вам потрібно лише замінити ланцюг ГРМ.

Заміна ланцюга ГРМ — це довгий процес, який вимагає знань та досвіду.