Головна  >  Автосервіс > ЗD розвал сходження

ЗD розвал сходження

ЗD розвал сходження
від 350 грн

Вирівнювання коліс — це управління та регулювання наступних кутів: кут вигину, кут повороту та кут сходження.

У більшості автомобілів колеса на одній осі не ідеально паралельні один одному. Однак вони спрямовані під дуже невеликим кутом всередину або назовні. Простіше кажучи, сходження — це кут нахилу коліс на одній осі відносно один одного. Дивлячись на машину, ми не побачимо її неозброєним оком, бо ці кути дуже маленькі. Насправді кут сходження становить від + 3 до — 3 градусів. Колеса на одній осі повинні мати однакове сходження.

Кут осі обертання

Кут нахилу осі повороту поворотного кулака у напрямі руху або у зворотному напрямі є нахилом верхнього кульового шарніра відносно нижнього шарніра.

Кут колеса

Кут повороту колеса (якщо дивитися спереду автомобіля). Верхня частина колеса може бути набагато ближча до центру автомобіля, чим нижня. Протилежна ситуація також може виникнути, коли нижня частина знаходиться близько до її центру. 

Втягування колеса

Втягування колеса є мірою того, наскільки одно переднє колесо висунене відносно іншого переднього колеса. 

Як можна визначити, чи правильно встановлені колеса?

Є кілька помітних ознак поганої установки коліс. Просто використайте свої очі, вуха та руки. Ваших почуттів буде достатньо для виявлення помилки. Ось деякі помітні зміни, які можуть свідчити про те, що вам бажано налаштувати розвал сходження:

• Машина надмірно повертає праворуч або ліворуч;

• Нерівномірний або швидкий знос шин;

• Ваше кермо повернуте під час руху прямо;

• Писк шин.

Якщо ви помітили будь-яку з цих ознак, якомога швидше зверніться до фахівця.