Як часто потрібно замінювати мастило в двигуні автомобіля?

zamena_masla_sto

Моторне мастило забезпечує рівномірну роботу частин вашого автомобіля, що рухаються, буквально змащуючи їх і запобігаючи тертю. Залежно від частоти експлуатації, олія забруднюється. Стандартна заміна мастила складається з відкручування зливного гвинта масляного піддону вашого автомобіля, зливання старого мастила, заміни масляного фільтру і заправкою нового моторного мастила.

З часом на вашому мастильному фільтрі накопичується забруднення. Якщо ви чекатимете, поки ваш фільтр заб’ється повністю, тоді існує вірогідність того, що прохід мастила буде перекритий, що зупинить потік очищеного мастила у ваш двигун. Фільтр видаляє домішки, плаваючі усередині мастила, тоді як мастило діє не лише як змащування, але і як охолоджувальна рідина.

Заміна мастила – це не ремонт, а проста і життєво важлива частина обслуговування вашого автомобіля.

Як правило, заміну масляного фільтру і мастила треба проводити для бензинових автомобілів кожні 10 000 км, а для дизельних – 15 000 км.

Проте, ми рекомендуємо вам перевірити інструкцію виробника, щоб підтвердити конкретний інтервал обслуговування для вашого автомобіля.

Бувають випадки, коли мастило в двигуні треба замінювати набагато раніше, ніж вказано в інструкції з експлуатації або рекомендованому пробігу автомобіля. Як правило на це впливають тяжкі умови використання транспортного засобу (постійна зупинка і рух, буксирування важких вантажів, погодні умови і так далі). Також може спалахнути індикатор тиску або заміни мастила.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *